petak 01.09.2017.
19:55

Sjajna partija Tumbinih ''Sokolova'' u Kazahstanu i ubedljiva pobeda kojom su se učvrstili na drugom mestu u svojoj grupi.

EPA/BORIS PEJOVIC

Četvrta pobeda reprezentacije Crne Gore u sedam odigranih mečeva u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Rusiji!

Tumbakovićevi izabranici su je večeras izborili na gostovanju selekciji Kazahstana, gde su trijumfovali sa ubedljivih 3:0!

Pobedu gostiju najavio je Marko Vešović u 31. minutu, koji je na pravi način realizovao Jovetićevu asistenciju kroz sredinu - 0:1.

Na drugi gol se čekalo do 53. minuta, kada je Marko Janković centrirao iz slobodnog udarca, a Bećiraj duplirao prednost ''Sokolova'' - 0:2.

Tačku na ovaj meč stavio je štoper Marko Simić, posle još jednog odličnog centaršuta Marka Jankovića iz slobodnog udarca - 0:3.

Crna Gora sada u Grupi E ima 13 bodova i nalazi se na drugom mestu, iza vodeće Poljske, koja večeras gostuje trećeplasiranoj Danskoj.

Crna Gora: Petković - Marušić, Savić, Simić, Tomašević - Kosović (Ivanić od 54.), Vukčević - Janković, Jovetić (Zverotić od 72.), Vešović - Bećiraj (Mugoša od 84.).