utorak 07.03.2017.
22:05

U Londonu je sve gotovo, a Serhio Ramos je ponovo heroj Real Madrida.

Epa/Elvira Urquijo A.

Na poluvremenu, Napoli i Arsenal su imali vođstvo od 1:0, ali su se Real i Bajern vratili u istom minutu.

Posle manje od 10 minuta igre u nastavku, Serhio Ramos je posle kornera, glavom savladao Pepea Reinu za 1:1, a već u 57. minutu, Španac je na isti način preokrenuo na 2:1 i pokazao zbog čega je ČUDESAN!

Na drugoj strani Evrope, u Londonu, Levandovski je sa bele tačke otpisao Arsenal.

Prethodno je Poljaka oborio Koščelni, a posle prigovora dobio je i crveni karton.

Samo nekoliko minuta kasnije i u Napulju je sve gotovo, pošto je Real preokrenuo i poveo sa 2:1, odnosno ukupnih 5:2.

33 Komentara

bayern
Wednesday, 08.03.2017
17:39

Eto, to vam je ona vaša engleska smešna ligica PL. Ajde pokrijte se ušima i nemojte da budete preglasni, ha, ha, ha, ha, umreću od smeha!!!!!! Samo još da vam kažem, da ne zaboravite: FC Bayern - FC Arsenal 10:2 !!!!!!!

scofield
03:37

Kakav Ramos! Kros kao snajper samo Ramosa gadja u trepavicu, ovaj ne prasta :) Ovakav stoper niko nikada nije bio i niti ce biti.

MANUTD
00:08

Kakav penal za Bajern, Leva se sam faulirao ali to prolazi u LS :D

Los Vikingos
00:07

Ramos je doktorirao ove prekide i prosto ne verujem da svi znaju koliko je opasan u takvim situacijama i svi dozvole da se namesti i postigne gol. Nemam reci stvarno, covek ce preci 100 golova kao defanzivac...

Čeki
Tuesday, 07.03.2017
23:53

LEvi bih ponistio penal zbog zastajkivanja.

jedan je maradona
23:46

dva najveca kluba na svetu idu dalje..

Benz9
23:45

E moj Pepe vidis da nije pametno prozivati nikoga boljeg od sebe...

Bat
23:22

ramosu treba spomenik ispred stadiona i onda stadion da nazovu po njemu..doneo im covek 2 lige sampiona i koliko ih puta izbavio..ima ponekad problema u defanzivi ali je ofanzivno mozda najbolji defanzivac ikad..

Ghost Rider
07:54

Роналд Куман.

Bat
Thursday, 09.03.2017
02:08

napisao sam za ramosa mozda tako da sam se ogradio :D slazem se za kumana njega sam potpuno zaboravio covek dao preko 200 golova u karijeri..

Stefmajster
23:19

dajte zlatnu loptu ronaldu!!!!! ajmooo

Don Andres
23:18

evo provjericu ali mislim da je makar 80% realovih golova ove sezone doslo posle centarsuteva. stvarno zanimljivo. zidan jedna velika 0 od trenera. kreativnosti bez. ramos standardno. voli da ih daje u ls. ( :

Galaktikos
00:11

Druze na kraju kad osvojis trofeje niko te ne pita dali su to bili centarsutevi ili tika taka kruuzi ko kisa oko Kragujevca,,,neznam zasto pokusavas da sve Realove uspehe omalovazis,,,eto dobijaju lake protivnike,,,eto sudije im pomazu,,,eto Franke mrtvi pomaze,,eto Tebas pomaze,,eto samo centarsutevi ,,,,izvini ali poceo si i ti ko Esad kontra,,,znaci za tebe kazemo Don Andres-centarsut :DDDD

Don Andres
02:56

mozete da kazete sto vam je volja ali su to cinjenice. igra vam je ocajna i toliko jednodimenzionalna da mi se povraca

stevan_vasic90
01:20

Don Andres# Kakve veze ima kreativnost sa tim da li je neki trener dobar? Pa ekipe koje vode Mourinho, Konte, Simeone, nikad nisu igrale kreativno, ali su zato među najboljima na svetu. Sa druge strane, imamo Arsena Vengera čija ekipa igra kreativno... Uostalom, kakve veze ima kako neka ekipa stiže do pobeda? Svako ima svoj stil. Konte voli da mu ekipe igraju defanzivno i čvrsto, Simeone voli agresivnu igru i kontre. Aanceloti voli brzu tranziciju i kontre. Eto Zidane voli puno centaršuteva. Enrique voli puno pasova i posed lopte. Svako ima svoju viziju i način na koji smatra da će najlakše ostvariti dobar rezultat i doći do trofeja. Ali ti si jako zajedljiv momak, pa imaš problem da to ukapiraš. Uostalom, zašto bi se ti kao neko ko ne navija za Real Madrid interesovao za to na koji način oni igraju? Ne razumem...