Autor: Beta Beta
sreda 10.02.2016.
16:38
Izvor: Beta

Napadač Bajer Leverkuzena Havijer Ernandes propustiće predstojeću utakmicu svoje ekipe protiv Darmštata u Bundesligi zbog povrede glutealnog mišića, saoptštio je danas nemački klub.

BETA/AP Photo/Ringo H.W. Chiu

Popularni Ćićarito je na sinićnoj utakmici Kupa Nemačke protiv Verdera doživeo blažu povredu glutealnog mišića.

On je sinoć doveo svoj tim do prednosti protiv Verdera u 22. minutu golom iz jedanaesterca, ali njegov Bajer je ipak poražen s 1:3, a on je igru zbog povrede morao da napusti u 57. minutu.

Ovaj 27-godišnji Meksikanac je ove sezone najbolji strelac Bajera sa 22 gola na 26 utakmica u svim takmičenjma.

Petoplasirani Bajer će subotu gostovati Darmštatu u utakmici 21. kola nemačke Bundeslige.