18:42

Pobede Fulama i Njukasla u današnjim mečevima 12. kola engleskog Čempionšipa.

nufc.co.uk
nufc.co.uk

Posle duge serije bez pobede, ekipa Fulama na čelu sa našim trrenerom Slavišom Jokanovićem upisala je četvrtu pobedu u sezoni, i to na gostovanju Barnsliju rezultatom 4:2.

U isto vreme, Njukasl je pred svojim navijačima savladao Brentford sa 3:1, a mi smo se nadali da će naš reprezentativac Aleksandar Mitrović dobiti nešto značajniju minutažu posle dva gola za Srbiju protiv Austrije.

Umesto toga, on je odlukom trenera Beniteza ostao svih 90 minuta na klupi za rezerve!?

Naravno, ovakva odluka španskog stručnjaka izazvala je dosta komentara navijača Njukasla koji su takođe želeli da vide Mitra na terenu. Inače, njegov konkurent za mesto u timu Dvajt Gejl je bio dvostruki strelac na ovom meču, uz njega se u strelce upisao i Klark.