Čelsi za dlaku izbegao blamažu sa niželigašem!

Autor: Janko Glavonjić
subota 19.07.2014.
18:51

Iako su u pitanju prijateljske i Čelsi je igrao sa kombinovanim sastavom, ne bi bilo prijatno nisu zabeležili pobedu. Ipak, Terijev gol u nadoknadi je postavio konačan rezultat 3:2 za Čelsi protiv Vimbldona.

Beta/AP Photo/Nick Potts, PA Wire

Čelsi je lagano pobedio Vajkomb pre nekoliko dana, koji je klub u rangu Vimbldona, ali danas su se mnogo više mučili.

Domaćin je vodio sa 2:0 do same završnice meča, a igrači koji su igrali u prvom poluvremenu, među njima i naš Nemanja Matić, ne zaslužuju prelaznu ocenu.

Ipak, nakon jako loših prvih 45 minuta, u drugom poluvremenu su izmene donele određeni pomak.

Kapiten Teri je postigao dva gola, ali je najlepši gol delo Salaha, za nerešen rezultat.

Najbolji utisak ostavio je mladi Bejker, koji je ušao na poluvremenu i zabeležio tri asistencije!