Ćavi kao u najboljim danima!

sreda 07.12.2016.
18:03

Bivši fudbaler Barselone brani boje katarskog Al Sada, a sada je postigao jako lep gol iz slobodbnog udarca.

screenshot: Youtube.com

Derbi najbolje katarske lige između Al Rajana i Al Sada liči na sve osim na derbi.

Ekipa za koju nastupa bivši as Barselone je dobila sa 0:5, pitanje pobednika rešeno je već na startu drugog poluvremena.

U 43. minutu su fudbaler Al Sada poveli, sa njihovom minimalnom prednošću se otišlo na odmor, a u nastavku su gosti postigli dva gola u razmaku od 48. do 54. minuta.

Drugi gol je delo bivšeg španskog reprezentativca i osvajača dva evropska i jednog svetskog prvenstva Ćavija i to iz slobodnog udarca.

Odlično je šutirao bivši as Barse iz povoljne pozicijie, golman Al Rajana tu nije imao šansi.

Do kraja su postigli još dva gola fudbaler Al Sada, a pogodak Ćavija Ernandeza pogledajte u nastavku.