Bundesliga - Ponestaje nam naslova za ovakav Bajern, fantastični Leverkuzen!

subota 24.10.2015.
17:25

Još jedna fenomenalna partija Bajerna iz Minhena. Fantastičan meč u Leverkuzenu, gosti uspešniji u ovom kolu.

BETA/AP Photo/Kerstin Joensson

Dominacija Bajerna se nastavlja u Bundesligi.

Nakon poraza od Arsenala u okviru Lige šampiona ekipa Pepa Gvardiole se vratila na pobednički kolosek pošto je u ovom kolu bila uspešnija od Kelna rezultatom 4:0.

Arjen Roben se vratio na teren, odmah zaigrao od samog starta i pokazao klasu. Lopta je došla do njega u šesnaestercu, prešao je golmana gostiju i poslao je loptu u praznu mrežu za 1:0.

Samo pet minuta kasnije Arturo Vidal stavlja svima do znanja da ćemo gledati još jednu pobedu Bajerna, na asistenciju sjajnog Komana povisio je rezultat na 2:0.

U drugom poluvremenu kreće šou dvojice najboljih ove sezone u dresu Bajerna, Milera i Levandovskog.

Postigli su po jedan gol i tako doneli još jednu pobedu fenomenalnom Bajernu - 4:0.

Jojić nije igrao za goste.

Golove sa ovog meča pogledajte OVDE.

Volfsburg je golom Kaliđurija uspeo da stigne do nova tri boda, gol je postignut u 78. minutu protiv Darmštata, a najlepša utakmica za oko viđena je u Leverkuzenu.

Štutgart je tamo gostovao, nakon poluvremena je bilo 0:0, a onda rapsodija. Gosti dolaze u prednost u 54. minutu od 2:0 preko Didavija i Harnika, Belarabi je smanjio na 1:2, a onda je Rup povisio na 1:3.

Ipak, Boniš, Čičarito i Mehmedi su uspeli da preokrenu rezultat do kraja i da donesu tri boda Leverkuzenu.

Filip Kostić i dalje ne igra, još uvek je povređen.

Štendera je sa dva gola preokrenuo utakmicu protiv Hanovera u gostima, bilo je 1:2 na kraju za Frankfurt, dok je Verder golovima Uje i Bartela savladao Majnc u gostima sa 1:3.