Bundesliga - Milerova dominacija!

subota 08.11.2014.
17:24

Igrale su se utakmice 11. kola Bundeslige, a obeležio ga je fenomenalni fudbaler Bajerna iz Minhena, Tomas Miler.

Beta/AP Photo/Michael Probst

Ekipa Bajerna čvrsto stoji na nogama i nastavlja da niže pobede u prvenstvu Nemačke. Ovoga puta su bili bolji na gostovanju Frankfurtu, stigli su do pobede bez većih problema.

Ovom utakmicom je dominirao Tomas Miler, postigao je tri pogotka na sebi svojstven način.

Rezultat na poluvremenu je bio 1:0 u korist gostiju, sjajno ubacivanje Riberija iskoristio je pomenuti reprezentativac Nemačke, Tomas Miler, i uz malo muke, savladao golmana domaćih.

Do svog drugog gola došao je na fenomenalan način, šutirao je sa ivice šesnaesterca i pogodio ugao gola, bilo je 2:0 u 64. minutu.

Samo 3 minuta mu je trebalo da pogodi i treći put ovog dana. Nije imao problema nakon što je dobio loptu od odličnog Marija Gecea, Vajdvald je ponovo savladan.

Stigli su Bavarci i do 4. gola, Roben je neverovatno prošao po sredini šesnaesterca, loptu je nekako iskobeljao kasnije iz ruku golmana, došla je do Šaćirija koji iz blizine pogađa za 4:0.

Medojević je za domaće igrao ceo meč, Ignjovski je ušao pred sam kraj.

Golovi OVDE.

Augsburg nije imao problema sa Paderbornom koji je odlično počeo sezonu, ali je počeo već da posrće.

Domaći tim nije imao problema sa gostima, došao je do rezultata od 3:0 i do sedme pozicije na tabeli.

Leverkuzen je razočarao protiv solidnog Majnca, ponovo nije stigao do pobede, bilo je 0:0.

Najzanimljivije je bilo u meču Hofenhajma i Kelna gde su gosti pobedili i naneli drugi uzastopni poraz Hofenhejmu.

Pobedu gostima je doneo Olkovski u 83. minutu, a među domaćima je ponovo najbolji bio Firmino koji je postigao 2 gola.

Šalke je vezao i drugi uzastopni poraz pošto je poražen od Frajburga u gostima, bilo je 2:0 u korist domaćih.