Brazilci pokazali silu protiv Australije

utorak 13.06.2017.
14:02

U okviru prijateljskog meča reprezentacija Brazila je uspela da savlada Australiju sa ubedljivih 3:0.

EPA/JOE CASTRO

Brazil, reprezentacija koja je već uspela da se plasira na Svetsko prvenstvo u Rusiji naredne sezone, uspela je danas da u prijateljskom meču savlada Australiju sa ubedljivih 3:0.

Samo 11 sekundi je bilo potrebno Brazilcima da stignu do prednosti, Australijanci su pogrešili na svojoj polovini odmah nakon što su krenuli u napad, a Souza je bio veoma pribran i postigao gol za 1:0.

Do drugog gola se čekalo sve do 62. minuta meča, Kutinjo je izveo korner, tamo je nastao pravi karambol u kaznenom prostoru Australije, a na kraju je najpribraniji bio Tijago Silva koji postiže gol.

Sledeći gol postigao je Tajson nakon fenomenalne akcije i asistencije petom Paulinja, a konačnih 4:0 postavio je Souza svojim drugim golom u 3. minutu nadoknade.

Ponovo je bio korner, ovoga puta sa leve strane, a Dijego Souza je bio najviši u skoku i pogodio je za 4:0.