20:28

Ono što je uspelo Zvezdi, večeras je učinio i njen doskorašnji trener.

Beta/BranislavBožić/Ev

Posle Zvezde, i Miodrag Grof Božović je pobedio Krasnodar!

Prva utakmica 12. kola ruske Premijer lige odigrana je večeras, Božovićev Arsenal Tula dočekao je na svom terenu ekipu nama već dobro poznatog Krasnodara i na kraju slavio rezultatom 1:0.

Ova vest obradovaće i crnogorske ljubitelje fudbala koji večeras imaju dosta razloga za zadovoljstvo. Podsetimo, večeras je reprezentativac Crne Gore Damir Kojašević sa dva gola doneo pobedu Vojvodini u srpskoj Superligi protiv Mladosti iz Lučana, a u duelu Arsenala i Krasnodara, još jedan crnogorski reprezentativac, Luka Đorđević, izrastao je u heroja.

Upravo je Đorđević bio strelac pobedonosnog gola na ovoj utakmici, u 16. minutu meča, na asistenciju Gorbatenka iz slobodnog udarca.

Posao Božovićevom timu bio je olakšan od 57. minuta, kada je isključen vezista gostiju Kabore.

Ovo je četvrta pobeda Arsenala ove sezone u ruskoj Premijer ligi, a Krasnodar je pretrpeo i treći poraz.