nedelja 09.08.2015.
23:11

Reprezentativac Srbije danas bio jedan od ključnih aktera pobede moskovskog CSKA u četvrtom kolu šampionata Rusije.

pfc-cska.com

''Armejci'' su na svom terenu dočekali ekipu Amkara i trijumfovali rezultatom 2-0. Domaćin je poveo golom Naća iz jedanaesterca u drugom minutu, a konačan rezultat postavio je naš Zoran Tošić, prelepim golom u 41. minutu.

CSKA je tako nastavio seriju pobeda na startu nove sezone i jedina je ekipa uz Zenit, sa stopostotnim činkom u prva četiri kola.

A kad već pominjemo Zenit, tim iz Sankt Petersburga je kao gost savladau Ufu sa 1-0, golom Danija u 86. minutu.

U prilogu pogledajte pomenuti gol Zorana Tošića za CSKA.