17:57

Prvo, pa pobeda na Mestalji, a naš internacionalac je odigrao svih 90 minuta!

realbetisbalompie.es

Lepši debi u Primeri Darko Brašanac nije mogao da poželi!

U svom prvom nastupu za Betis, njegov tim je kao gost savladao Valensiju na ''Mestalji'' rezultatom 3:2, a Brašanac je odigrao ceo meč i nagovestio da bi mogao od starta da ima značajnu ulogu u ekipi iz Sevilje.

Prvo poluvreme obeležio je vodeći gol Rubena Kastra u 38. minutu meča, ali je nastavak meča bio mnogo uzbudljiviji.

Počelo je iskljulčenjem Pereza početkom drugog poluvremena, da bi već u 54. minutu meča, Hoakin duplirao vođstvo Betisa - 0:2!

Činilo se da brojčano oslabljena Valensija neće moći da se rezultatski vrati u igru, ali u periodu od 75. do 78. minuta, domaćin je to uspeo da učini.

Prvo je Rodrigo, posle odlične akcije domaćih kroz sredinu, prepolovio prednost Betisa, da bi tri minuta kasnije, Garaj posle kornera doneo izjednačenje Valensiji.

I kada se očekivao kraj meča, Ruben Kastro je u drugom minutu nadoknade vremena na asistenciju Pićinija pogodio za pobedu Betisa rezultatom 3:2