Braga bolja od Setubala, Stojiljković i Rosić solidni

subota 24.09.2016.
23:40

Ekipa Brage slavila je protiv Setubala nakon preokreta u drugom poluvremenu sa 2:1.

uefa.com
uefa.com

Ekipa Brage stigla je do 13. boda u portugalskog šampionatu ove sezone pošto je u meču protiv Setubala slavila sa 2:1 (0:1) nakon velikog preokreta u drugom poluvremenu.

Klaro je doveo goste u prednost u 31. minutu, čime je zaokružio solidnu igru svog tima, ali su gosti ipak poklekli u nastavku.

U 50. minutu Silva je iskoristio penal za 1:1, da bi samo osam minuta kasnije Eduardo postigao pobedonosni gol za Bragu.

Igrali su na ovom meču momci iz Srbije, Nikola Stojiljković i Lazar Rosić, obojica po 90 minuta i ostavili su solidan utisak koji je pokvaren jedino žutim kartonima koje su dobili u drugom poluvremenu.