Bosna i Hercegovina remizirala u Beču

utorak 31.03.2015.
22:26

Reprezentacija BiH večeras je gostovala Austriji u Beču, u prijateljskoj utakmici, a taj duel je okončan bez pobednika.

Beta/AP Photo/Ronald Zak

Reprezentacije Austrije i Bosne i Hercegovine večeras su na ''Ernst Hapelu'' u Beču igrale nerešeno, rezultatom 1-1.

Veliki broj svojih navijača imala je selekcija Bosne i Hercegovine na ovom gostovanju u Austriji, bilo je bakljade i tokom dana na ulicama Beča, ali i večeras za vreme utakmice i posle svega gosti su imali razloga za zadovoljstvo.

Domaći tim je poveo u 35. minutu meča, golom Marka Janka, a na asistenciju Zlatka Junuzovića.

Minimalnom prednošću Austrije okončano je prvo poluvreme, a posle samo tri minuta igre u nastavku, ''Zmajevi'' su izjednačili golom Izeta Hajrovića, posle dodavanja Bešića- 1:1.

Do kraja nije bilo promena rezultata, iako su Džeko i Hajrović imali lepe prilike za potpuni preokret.

U prilogu je Hajrovićev izjednačujući gol.