Bordo sa Gajićem do četvrtfinala kupa

utorak 28.02.2017.
23:29

Ekipa Bordoa uspela je da savlada Lorijen u okviru osmine finala Kupa Francuske.

girondins.com

U okviru osmmine finala Kupa Francuske, ekipa Bordoa je uspela da savlada Lorijen nakon preokreta sa 2:1 (0:0) i tako se plasirala u četvrtfinale.

Bilo je veoma uzbudljivo, Bordo je bio daleko bolji rival, ali su se mučili da stignu do gola Lorijena koji se dobro branio.

Žano je doveo goste u prednost nakon neverovatne greške golmana Bordoa Karasoa, igrao se 47. minut, ali radost gostiju nije previše trajala.

Labord je u 61. minutu izjednačio nakon što je Menez pogodio stativu, da bi isti igrač, Labord, na asistenciju pomenutog Meneza uspeo da pogodi na sjajan način za pobedu Bordoa u 72. minutu meča.

Milan Gajić je odigrao čitav meč za domaćina, bio je sasvim solidan po desnoj strani, dok je Vukašin Jovanović presedeo meč na klupi za rezerve.