nedelja 08.11.2015.
22:56

U dva derbija ovog kola pobede su zabeležili ekipe Bordoa i Liona.

BETA/AP Photo/Laurent Cipriani

Iako je Monako prvi došao do prednosti protiv Bordoa u gostima, domaći fudbaleri su do kraja poluvremena uspeli da preokrenu rezultat na 2:1.

Košta je prvo doveo goste u prednost u 23. minutu, da bi nakon toga Moris-Belaj i Jambere uspeli da preokrenu rezultat u korist Bordoa.

Jaroslav Plašil je rešio sve dileme početkom drugog poluvremena.

U drugom meču Lion je bio dosta bolji rival od Sent Etjena što dovoljno govori i rezultat - 3:0.

Lakazet je u 41. minutu doveo u prednost ekipu Liona, da bi sa još dva gola u nastavku osigurao pobedu svom timu.