subota 31.10.2015.
20:34

Fudbaleri Volfsburga upisali su novu pobedu u Bundesligi, savladavši na svom terenu ekipu Leverkuzena, još jednog nemačkog predstavnika u Ligi šampiona.

BETA/AP Photo/Michael Sohn

U poslednjoj subotnjoj utakmici 11. kola Bundeslige, Volfsburg je pred svojim navijačima savladao Leverkuzen rezultatom 2-1.

Treću uzastopnu pobedu ''Vukova'' najavio je Danac Niklas Bendtner u 34. minutu, ali je samo šest minuta kasnije izjednačio Meksikanac Ćićarito - 1:1.

Tim rezultatom je okončano prvo poluvreme, a u nastaku je gol odluke postigao Draksler u 72. minutu, posle odlične reakcije Dosta i pravovremenog dodavanja za konačnih 2:1.

Ovom pobedom Volfsburg se vratio na treće mesto na tabeli sa 21 bodom, iza vodećeg Bajerna sa 31 i Dortmunda sa 26 osvojenih bodova.

''Farmaceuti'' su ostali na sedmom mestu sa 17 bodova.

Ostale subotnje rezultate 11. kola možete da vidite OVDE.