17:27

''Vukovi'' nastavili da ''prosipaju bodove'' u Bundesligi, danas samo bod na svom terenu.

Beta/Peter Steffen/dpa via AP

Navikli smo da ekipu Volfsburga vidimo u gornjem delu tabele nemačke Bundeslige, alo to ovoga puta nije slučaj posle šest odigranih kola.

''Vukovi'' su i dalje na samo jednoj ostvarenoj pobedi od početka sezone u ovom takmičenju, a danas su morali da se zadovolje remijem bez golova, 0-0, u duelu sa ekipom Majnca.

Domaći tim je bio opasniji od početka meča, imao je nekoliko ozbiljnih pokušaja, preko Brume i Drakslera, a jedan gol im u 16. minutu nije priznat zbog ofsajda.

I u nastavku je Draksler imao najbolju priliku, i to u 68. minutu, kada je uspeo da savlada golmana, ali je u poslednjem trenutku intervenisao jedan igrač gostujućeg tima.

Posle ovakvog ishoda, Volfsburg se nalazi na 13. mestu na tabeli sa šest osvojenih bodova, a Majnc ima dva boda više na 11. poziciji.

Večeras se od 17 časova i 30 minuta igra i poslednja utakmica šestog kola, Šalke je u Gelzenkirhenu dočekao ekipu Menhengladbaha.