nedelja 08.02.2015.
17:26

Nova pobeda tima iz Bremena, četvrta uzastopna u Bundesligi! Danas je na ''Vezeru'' savladan i Leverkuzen.

Beta/AP Photo/dpa, Carmen Jaspersen

U pretposlednjoj utakmici 20. kola Bundeslige, Verder je pred svojim navijačima savladao ekipu Leverkuzena rezultatom 2-1.

Glavni deo posla domaći tim je završio već u prvih pola sata ove utakmice. Verder je poveo u 17. minutu meča, posle lepe akcije i asistencije Bertelsa za Zelkea, koji je bio na pravom mestu u kaznenom prostoru gostiju - 1:0.

Samo dvanaest minuta kasnije, prednost je duplirana. Ovog puta je ekipa Verdera iznudila slobodan udarac, koji je sjajno izveo Zlatko Junuzović i golman Leno je ponovo bio nemoćan - 2:0.

Nadu gostima dao je Čalhanoglu, koji se najbolje snašao pred golom domaćih, a posle akcije svog tima po desnoj strani - 2:1.

U nastavku, Štefan Kisling je imao najbolju priliku za goste, kada je mogao da donese izjednačenje Leverkuzenu, ali je stativa bila saveznik Verdera.

Od 17:30h večeras još igraju Augsburg i Ajntraht, a golove iz Bremena možete da pogledate OVDE.