BL – Strelci, gde ste se sakrili?

nedelja 31.08.2014.
19:24

U poslednje dve utakmice nemačke Bundslige u drugom kolu videli smo dva nerešena rezultata, oba po 0:0...

Beta/AP Photo/dpa,Arne Dedert

Danas je kompletirano drugo kolo nemačke Bundelige, a nismo videli niti jedan gol u oba meča.

Prvi meč dana su odigrali Majnc i Hanover, a ekipa za koju je igrao i Filip Đuričić poslednjih dvadeset minuta bila je nešto bolji rival. Ipak, navijači obe ekipe nikako ne mogu da budu zadovoljni nakon završetka ovog meča.

Naš reprezentativac je imao jednu dobru priliku pred sam kraj meča, ali je njegov udarac glavom bio izblokiran, tako da je rezultat ostao nepromenjen.

U drugom meču sastali su se Frajburg i Menhengladbah, ali kao u prvom, ni ovde nije bilo pobednika, iako je meč bio nešto zanimljiviji.

Najbolju priliku na meču propustio je Mehmedi u 63. minutu kada je visoko prebacio prečku iz dosuđenog kaznenog udarca. Frajburg je bio nešto bolji u ovom meču, stvorio je nekoliko izglednijih prilika, ali napadači tog tima nisu uspeli da savladaju golmana Menhengladbaha, Zomera.

Menhengladbahu je ovo bio drugi bod, dok je Frajburgu ovo prvenac u novoj sezoni.