17:35

Sve manje nade da ekipa Hamburga može da izbori opstanak u Bundesligi.

hsv.de
hsv.de

Nastavlja se agonija ekipe Hamburga. Ovaj tim je danas pretrpeo i peti uzastopni poraz u Bundesligi, ovog puta na gostovanju Verderu u Bremenu, rezultatom 1-0.

Gol odluke postignut je na ulasku u sam finiš meča, u 84. minutu, kada je Behrami napravio prekršaj u svom kaznenom prostoru, a siguran sa bele tačke bio je Franko Di Santo, najbolji strelac Verdera, kome je ovo bio 13. pogodak u Bundesligi ove sezone.

Tom prilikom su gosti iz Hamburga ostali i sa igračem manje, pošto je Behrami dobio direktan crveni karton.

Svih 90 minuta u ekipi Hamburga odigrao je srpski štoper Slobodan Rajković, a Gojko Kačar je meč pratio sa klupe za rezerve.

Jedini gol sa ''Vezera'' pogledajte OVDE.

Inače, Hamburg je ovim porazom ostao prikovan na dnu tabele, pet kola pre završetka sezone.