BL - Nova pobeda ''Milionera'', opet se primakli Bajernu!

nedelja 20.03.2016.
19:28

U poslednjoj utakmici 27. kola Bundeslige, Dortmund je kao gost savladao ekipu Augsburga.

Beta/AP Photo/Martin Meissner

I posle 27. kola, prednost vodećeg Bajerna u odnosu na drugoplasirani Dortmund na tabeli Bundeslige iznosi pet bodova razlike.

''Milioneri'' su večeras u poslednjem meču kola gostovali ekipi Augsburga i na kraju slavili sa 3:1, iako je domaćin prvi došao do gola.

Igrao se 16. minut meča, kada je Finbogason primio loptu od Kajubija i iskoristio ukazanu priliku za vođstvo domaćih od 1:0.

Minimalno vođstvo ekipa Augsburga je zadržala do poslednjeg minuta prvog poluvremena, kada je Mhitarijan poravnao rezultat na 1:1.

neizvesnost je potrajala sve do sredine nastavka meča, a onda za šest minuta sve je rešeno.

Prvo je Kastro u 69. minutu doneo preokret Dortmundu, a da gosti odnesu ceo plen potrudio se i Adrijan Ramos u 75. minutu, za konačnih 1:3.

Posle 27. kola, Bajern na čelu tabele ima 69 bodova, a Dortmund od večeras 64.