BL - Nastasićev Šalke kapitulirao na Majni

subota 14.02.2015.
20:25

Fudbaleri Šalkea pretrpeli su prvi poraz u 2015. godini pošto su na Majni kapitulirali pred Ajntrahtom.

Beta/AP Photo/Michael Probst

Poslednja utakmica subotnjeg dela programa 21. kola Bundeslige završena je pobedom Ajntrahta nad ekipom Šalkea.

Domaćin je slavio rezultatom 1:0 (0:0) prekinuvši tako seriju od šest utakmica bez trijumfa, dok je Šalke današnjim porazom prekinuo svoju uspešnu seriju koja je trajala puna dva meseca.

Gol pogledajte OVDE!

Ekipa našeg Matije Nastasića kapitulirala je u 64. minutu današnjeg susreta a pobedonosni gol za Ajntraht postigao je Lukas Piazon posle centaršuta Timotija Čendlera.

Gosti su se do sredine drugog dela uspešno branili i čekali svoju šansu ali ih je pogodak Lukasa Pijazona izbacio iz koloseka.

U završnici susreta Šalke je krenuo na sve ili ništa no promene rezultata nije bilo pa je Ajntraht stigao do sedme ovosezonske pobede.

Za domaći sastav nastupio je Slobodan Medojević koji je na terenu proveo poslednja dva minuta, dok je Matija Nastasić bio u postavi Šalkea svih 90 minuta.