BL - ''Koltovi'' i Majnc kompletirali 7. kolo, Bajern najveći dobitnik!

nedelja 05.10.2014.
19:50

Remijem u Menhengladbahu, večeras je okončano sedmo kolo Bundeslige. ''Koltovi'' propustili priliku da se izdvoje na drugom mestu.

Beta/AP Photo/Michael Probst

Naime, ekipa Menhengladbaha, koja je još uvek neporažena od početka sezone, večeras je imala priliku da se pobedom vrati na samo dva boda zaostatka za vodećim Bajernom.

Međutim, oni u tome nisu uspeli, izborili su remi rezultatom 1-1, pa aktuelni šampion Nemačke ostaje na ''plus četiri'' posle sedmog kola.

Oba gola večeras su postignuta u prvom poluvremenu. Poveo je domaćin golom Kruzea u 15. minutu, a konačnih 1:1 postavio je Hofman iz jedanaesterca u 33. minutu utakmice.

Oba pogotka možete da pogledate OVDE.

U ekipi Majnca, naš reprezentativac Filip Đuričić je bio u startnoj postavi, ali je zamenjen početkom drugog poluvremena.

Ovim remijem, Menhengladbah se izjednačio sa Hofenhajmom na deobi drugog mesta sa po 13 bodova, a Bajern vodi sa 17.

Još da podsetimo, danas je odigran i meč između Volfsburga i Augsburga, domaći tim je slavio sa 1-0.

U prilogu pogledajte i kompletnu tabelu posle sedmog kola Bundeslige.