BL - Kiks ''Vukova'', Bajern sve usamljeniji!

nedelja 14.12.2014.
19:27

Odigrana i poslednja utakmica 15. kola Bundeslige, posle koje je još izvesnije da je vodeći Bajern - praktično nedostižan.

Beta/AP Photo/dpa, Peter Steffen

Petnaesto kolo Bundeslige kompletirano je utakmicom u Volfsburgu, gde je domaći tim uspeo da izbori samo bod u duelu sa Paderbornom - 1:1.

Volfsburg se učvrstio na drugom mestu na tabeli, ali sada zaostaje velikih devet bodova za aktuelnim šampionom Bajernom.

''Vukovi'' su rano poveli, u 17. minutu, Rafa je nespretno intervenisao ispred Dusta i umesto da izbije loptu, on ju je poslao u sopstvenu mrežu - 1:0.

Domaći su zadržali minimalnu prednost do 51. minuta, kada je ekipa Paderborna izborila jedanaesterac, a u gol ga je pretvodio Alban Meha sa bele tačke - 1:1.

Novajlija u Bundesligi je do kraja uspeo da zadrži ovaj rezultat i osvoji vredan bod.

Oba gola možete da pogledate OVDE.

Podsetimo, ranije večeras su istim rezultatom remizirali i Leverkuzen i Menhengladbah.