Bivši Zvezdaši efikasni u Belorusiji

nedelja 29.11.2015.
19:02

Beloruski šampion BATE Borisov plasirao se u četvrtfinale nacionalnog Kupa, posle novog trijumfa nad Granitom u osmini finala.

crvenazvezdafk.com

BATE je sve dileme oko plasmana u narednu rundu takmičenja razrešio u prvoj utakmici koju je dobio sa 5-0, a u današnjem revanšu rezultat je bio 3-1 u korist ekipe iz Borisova.

Vodeći gol za BATE je u 17. minutu postigao nekadašnji napadač Crvene zvezde Aleksandar Jevtić, a posle pogotka Karnickog u 39. minutu, četiri minuta kasnije se u strelce upisao i još jedan nekadašnji Zvezdin fudbaler Nemanja Nikolić.

U nastavku su domaći uspeli samo da ublaže još jedan ubedljivi poraz, a u prilogu su svi golovi sa ove utakmice.