Bilbau ne ide u Primeri - Treći poraz u četiri kola!

nedelja 20.09.2015.
20:19

Jedan od Partizanovih rivala u Ligi Evrope, ekipa Bilbaa večeras je ubedljivo poražena na gostovanju Viljarealu.

BETA/AP Photo/Alvaro Barrientos

U utakmici četvrtog kola španske Primere, Bilbao je pretrpeo i treći poraz od početka sezone. Baskijci su večeras gostovali na ''Madrigalu'' ekipi Viljareala i izgubili rezultatom 3-1.

Domaći su nastupili bez Antonija Rukavine, koji je svih 90 minuta proveo na klupi za rezerve, a na prvi gol se čekalo sve do finiša prvog poluvremena, kada su domaći iznudili jedanaesterac. Sa bele tačke precizan je bio Bruno - 1:0 za Viljareal.

Tim rezultatom je okončan prvi deo igre, u nastavku prednost Viljareala duplirao je Mario u 67. minutu, a goste je dotukao Baptistao, pogotkom za 3-0 u 80. minutu.

Gosti iz Bilbaa su do kraja uspeli da preko Adurica stignu do počasnog gola i ublaže ubedljiv poraz - 3:1.

Sve golove možete da vidite OVDE.

Viljarealu je ovo treća pobeda u prva četiri kola i izjednačio se sa Realom i Seltom na vrhu tabele sa 10 bodova.