nedelja 04.10.2015.
17:58

Naredni rival Partizana u grupi L Lige Evrope pobedio je učesnika Lige šampiona na svom terenu.

BETA/AP Photo/Alvaro Barrientos

Danas je Bilbao bio dosta bolji rival od Valensije koja je vodila sve do 34. minuta, ali nije uspela da sačuva prednost.

Domaćin koji je naredni protivnik Partizana u Beogradu u okviru grupne faze Lige Evrope je gubio sa 1:0 golom koji je postigao Pareho u 20. minutu, da bi nakon toga preokrenuo rezultat i na kraju sasvim zasluženo slavio novu pobedu.

Laporte u 34. minutu je izjednačio rezultat na 1:1, upravo je to bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom dominacija Atletika u 9 minuta, u 60. prvi gol koji je postigao Susaeta na asistenciju Adurica, da bi nakon toga u 69. gol postigao upravo Aduric koji je tako postavio konačan rezultat.