Bilbao u seriji pobeda! Šta li čeka Partizan u četvrtak?

nedelja 01.11.2015.
22:28

Nova pobeda Baskijaca u Primeri. U nedelju su 10. kolu kao gosti savladali ekipu Betisa.

BETA/BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Posle pobede nad Partizanom u Humskoj (2-0), Bilbao je u prošlom kolu Primere na svom terenu savladao Hihon sa 3-0, a večeras je kao gost protiv Betisa u Sevilji ponovo bio ubedljiv.

Ekipa Ernesta Valverdea je slavila sa 3-1, a glavna uloga pripala je Injakiju Vilijamsu, koji je postigao prva dva gola na ovoj utakmici.

Domaći su ''načeti'' već posle osam minuta igre, kada je Vilijams prvi put savladao golmana Adana, a isti igrač je na kraju prvog poluvremena majstorskim potezom petom duplirao prednost svcog tima, što ste mogli još u toku meča da vidite OVDE.

U nastavku, Ruben Kastro je u 67. minutu sa bele tačke vrati nadu Betisu, a trijumf Bilbaa potvrdio je Raul Garsija dvadeset minuta kasnije, u samom finišu meča.