Bez golova na "Bentegodiju", stativa sprečila Ninkovića da reši meč!

ponedeljak 05.12.2016.
20:54

Kijevo i Đenova su remijem zatvorili 15. kolo Serije A.

Beta/Simone Arveda/ANSA via AP

"Leteći magarci" su dočekali ekipu Đenove na zatvaranju 15. runde u najkvalitetnijem italijanskom šampionatu, nakon poslednjeg sudijskog zvižduka na semaforu je stajao najnepopularniji rezultat 0:0.

Prvo poluvreme je pripalo domaćinu iz Verone, imali su nešto veći posed i koju šut više ka protivničkom golu, ali i najbolju priliku da dođu do prednosti.

Naime, Međorini je srušen u kaznenom prostoru gostiju u 36. minutu, sudija je pokazao na belu tačku.

Slovenac Valter Birsa je preuzeo odgovornost, ali je šutirao preko gola!

U nastavku je Ivan Jurić napravio par izmena u sastavu Đenove, Kofi je počeo drugi deo umesto Migela Velosa, a nakon samo deset minuta igre u nastavku iskunog Pandeva je zamenio bivši igrač Partizana Nikola Ninković.

Upravo je popularni "Džigi" bio u centru pažnje u 72. minutu. Pokušao je bivši igrač "crno-belih" da iznenadi golmana domaće ekipe, uspeo je u tome, ali ga je lopta na kraju završila na stativi!

Do kraja susreta nije bilo ozbiljnijih prilika, čini se da je podela bodova bila i najrealnija kada uzmemo u obzir prikazano od strane obe ekipe.