Bešiktaš doživeo šokantan poraz u Superkupu, Pepe tragičar!

ponedeljak 07.08.2017.
00:00

Bivši defanzivac Reala u 90. minutu napravio kiks koji je njegovu novu ekipu koštao trofeja u turskom Superkupu.

EPA/SEDAT SUNA

I u Turskoj je ovog vikenda odigrana utakmica Superkupa, i to veoma uzbudljiva.

Favorizovani Bešiktaš je u dramatičnoj završnici poražen od Konjaspora sa 2-1 i tako ostao bez očekivanog trofeja.

Naš Duško Tošić je bio u startnoj postavi Bešiktaša, ali se nije proslavio u 33. minutu, kada mu je umakao Traore, za vođstvo Konje od 1-0.

Ovaj rezultat je ostao na snazi sve do 77. minuta, kada je Tosun doneo izjednačenje Bešiktašu.

Ali, na ulasku u nadoknadu vremena, Pepe je skrivio jedanaesterac u kaznenom prostoru Bešiktaša, a sa bele tačke precizan je bio Skubić.

Bilo je još vremena da Bešiktaš uzvrati, što se i dogodilo, ali Negredo nije uspeo da iskoristi veliku priliku u poslednjim trenucima meča.