Benteke bolje da penale izvodi glavom, Vest Hem prekinuo crnu seriju!

subota 15.10.2016.
20:25

Bilić i "Čekićari" preživeli u malom londonskog derbiju...

BETA/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Poslednja utakmica dana u Premijer ligi je rešena već posle dvadesetak minuta, Vest Hem je poveo u gostima protiv Palasa, Paje je asistent, Lanzini strelac.

Tada su se gosti povukli, "Orlovi" su imali neke opasne situacije, mada ne i one zrele šanse.

A onda u finišu prvog poluvremena, penal za domaćina, Ogbona je srušio Bentekea, Belgijanac se izblamirao i pridružio zemljaku De Brajneu i Agueru koji su promašili penale protiv Evertona.

U nastavku je Vest Hem ostao sa desetoricom, isključen je zbog duplog žutog i simuliranja Kresvel, čini se neopravdano. Gosti su se branili svim silama, Benteke je promašivao, na kraju Adrijan sjajno intervenisao kada je Konor Vikam mogao da izjednači.

Ostalo je 1:0, zlatni bodovi za goste, o popodnevnim mečevima uključujući i triler u Mančesteru čitajte ovde.