subota 04.03.2017.
23:35

Nova pobeda lisabonskih ''Orlova'' u šampionatu Portugala.

EPA/MIGUEL A. LOPES

Ubedljiva pobeda Porta nad Nasionalom (7:0) nije dugo održala ovu ekipu u ulozi lidera.

Par sati kasnije, Benfika je kao gost savladala Feirense sa 1:0 i tako ponovo stekla bod prednosti na vrhu tabele u odnosu na ekipu Porta.

Naš reprezentativac Andrija Živković je ponovo bio u startnoj postavi Benfike, odigrao je svih 90 minuta, dok Ljube Fejse i dalje nema na terenu zbog povrede.

Gol vredan tri boda i povratka na čelo tabele postigao je Pici u finišu prvog poluvremena.

Benfika posle 24 kola ima 60 bodova, a Porto 59.