subota 05.08.2017.
19:52

Rozenborg se oporavio od ispadanja iz kvalifikacija za Ligu šampiona od Seltika.

Facebook - Milan Jevtovic

Norveški šampion i glavni favorit da i ove sezone osvoji ligu, Rozenborg, danas je kao domaćin uspeo da savlada Kristiansund sa 4:1.

U 13. minutu je Heland uspeo odmerenim udarcem da savlada golmana gostiju, da bi u 39. minutu Bendtner iz penala uspeo da povisi rezultat.

U drugom poluvremenu za samo 2 minuta videli smo dva gola, i kod oba je učestvovao srpski fudbaler Milan Jevtović. Ipak, prethodno je Bamba uspeo da smanji rezultat na 2:1.

Nekadašnji igrač Borca iz Čačka je prvo u 76. minutu šutirao, lopta se zatim odbila do Bendtnera koji je pogodio za 3:1, da bi samo minut kasnije srpski internacionalac uspeo da pogodi za 4:1 i da zapečati sudbinu protivnika.

Pogledajte u prilogu i poslednja dva gola na meču u kojima je učestvovao naš fudbaler.