subota 29.04.2017.
22:44

Ni u drugoj utakmici 34. kola Serije A nije bilo pobednika.

Beta/Alessandro Di Marco/ANSA via AP

Posle sinoćnjeg remija Juventusa na gostovanmju Atalanti u Bergamu (2:2), večeras još jedan remi u 34. kolu Serije A.

Torino je dočekao ekipu Sampdorije, a njihov duel okončan je rezultatom 1:1, pa je ekipa Siniše Mihajlovića zadržala tri boda prednosti u odnosu na večerašnjeg rivala.

Sampdorija je povela već u 12. minutu, prelepim golom Patrika Šika, koji je poslao loptu pod prečku Hartovog gola sa ivice kaznenog prostora, a posle akcije Linetija - 0:1.

Taj rezultat je dugo ostao na snazi, iako je Torino stvarao šanse, promašivali su i Ljajić i najbolji strelac Beloti, a na izjednačenje se čekalo sve do 79. minuta, kada je Iturbe umakao pažnji odbrane gostiju i sa nekih desetak metara poslao loptu u mrežu - 1:1.

Do kraja, Beloti je iumao još jednu priliku za potpuni preokret, ali njegov udarac glavom u nadoknadi vremena nije bio precizan.

Adem Ljajić je kod domaćih odigrao ceo meč, a na drugoj strani Filip Đuričić je u 84. minutu zamenio Kvaljarelu.

A kog je to zanimljivog navijača imao Mihajlovićev tim u večerašnjem meču, možete da vidite u prilogu.