nedelja 07.06.2015.
23:41

...Ali su Francuzi izvukli častan poraz.

Beta/AP Photo/Michel Spingler

Sjajna partija Belgije danas u Francuskoj u prijateljskoj utakmici, vodili su i sa 4:1, ali su domaći na kraju izborili častan poraz od 4:3.

Prvo poluvreme se igralo na sredini terena, ali su Belgijanci bili konkretniji. Iz dve situacije najbolje je reagovao Felaini, postigao je dva gola i doveo Belgijance u vođstvo.

U drugom, novi šokovi za Francuze.

Naingolan je doveo Belgijance u vođstvo od 3:0, ali je na drugoj strani odmah rezultat smanjio Valbuena iz penala.

Ipak, četvrti gol u mreži Uga Lorisa značio je da su Francuzi na rubu srama, postigao ga je Azar iz penala, a do kraja meča je ostalo u tom trenutku još 36 minuta.

Pred sam kraj meča Francuzi spašavaju debakl, uspeli se preko Fekira i Pajea u poslednjih par minuta da smanje na 4:3.

Prvi put da Francuzi primaju 4 gola na svom terenu još od 1982. godine i utakmice protiv Poljske kada su izgubili sa 4:0.

Pogledajte najzanimljivije detalje sa današnjeg meča.