subota 09.09.2017.
14:09

Velšanin nije rešio situaciju jedan na jedan sa golmanom Levantea.

Beta/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

Real je mogao da peokrene rezultat u svoju korist i ode na veliki odmor sa prednošću da je Garet Bejl bio koncentrisaniji u završnici.

Igrao se poslednji minut prvog poluvremena premijerne utakmice 3. kola španske Primere na 'Santjago Bernabeu' između 'Kraljevskog kluba i povratnika u društvo najboljih Levantea, kada je reprezentativac Velsa umakao odbrambenim igračima rivala, izašao sam pred golmana Fernandeza, ali nije uspeo ad ga savlada.

Čuvar mreže gostiju iz Valensije je dobro istrčao, ali utisak je da je Bejl mogao i morao bolje da šutira, pa je rezultat posle 45 minuta igre 1:1.