nedelja 09.07.2017.
19:26

Minhenski Bajern je odigrao meč u okviru priprema protiv ekipe Erlangen.

BETA/AP Photo/Matthias Schrader

Izabranici Karla Ančelotija savladali su nemačkog niželigaša sa ubedljivih 1:9 (0:5).

Anćeloti je od starta na teren izveo šarenoliku postavu, od prvotimaca su nastupili Bernjat, Koman, Humles, Martinez i Tomas Miler, a u startnoj postavi je bio i srpski internacionalac Miloš Pantović.

Poveli su "Bavarci" u 16. minutu preko 17-godišnjeg Franka Evine, a samo tri minuta kasnije je mladi Austrijanac Frajdl povećao prednost.

U 28. minutu Kamerunac Evina postiže svoj drugi gol, da bi dva minuta kasnije Koman postigao i četvrti gol Bajerna na utakmici.

Konačan rezultat prvog dela igre postavio je Koman svojim drugim golo, u 41. minutu.

U nastavku veliki broj izmena, Bajern u 53. minutu povećava prednost preko 20-godišnjeg ofanzivca Štrajna, da bi vezista Hingler u 78. opostigao i sedmo gol prvaka nemačke na ovom susretu.

Osmi gol bio je delo mladog veziste Obermajra, samo tri minuta kasnije Erlangen dolazi do počasnog gola preko Fota, da bi konačan rezultat u 90. minutu postavi Hinlger svojim drugim golom.

Ovo je bio drugi meč Bajerna na pripremama ovog leta, u prvom su pre tri dana savladali Volfratšauzen sa 1:4.