Balo za poluvreme rešio Lil!

petak 07.04.2017.
22:37

Fudbaleri Nice upisali su novu pobedu u francuskom šampionatu, kako su u 32. kolu savladali Lil u gostima.

Beta/AP Photo/Claude Paris

Nakon 90 minuta igre na stadionu "Pjer-Maroj" rezultat je bio 1:2 (1:2), svi golovi pali su u prvih 45 minuta.

Igrao se 14. minut kada je prednost domaćinu uz dosta sreće doneo Amadu. Lopta je nakon udarca fudbalera Lila zakačila nekoga od defanzivaca gostiju, promenila pravac i završila u mreži Kardinalea.

Ipak, samo tri minuta kasnije, Ejserik šalje loptu ka Baloteliju, sa leve na desnu stranu, Italijan nije častio časa, odmah je nonšalantno uputio udarac ka golu domaćina, golman Lila Enjema nije imamo nikakve šanse.

Igrao se 45. minut, kada je Baloteli pokupio jedan odbitak i postigao svoj drugi gol na utakmici, oba pomenuta gola bivšeg fudbalera Intera, Mančester sitija, Milana i Liverpula, pogledajte OVDE.

U nastavku, nešto slabiji tempo, domaćin je pokušavao da dođe do poravnanja, ali su gosti sa Azurne obale izdržali.

Nica je sada čak na drugom mestu, sa bodom manje od Monaka i dva više od PSŽ-a, ali četa Lusijena Favra ima i dva odigrana susreta više od najbližih rivala. Lil je 13. sa 37 bodova, 33 manje od večerašnjih rivala.