Bajkov Lirs opet uzeo ''fenjer''!

nedelja 02.11.2014.
18:14

Belgijski Lirs je ponovo u seriji poraza, koja ga je koštala povratka na dno tabele.

lierse.com
lierse.com

Dolaskom trenera Slaviše Stojanovića i njegovih pomoćnika iz Zvezde, a zatim i golmana Bobana Bajkovića, Lirs je nedavno uspeo da ostvari nekoliko dobrih rezultata i nakratko pobegne iz zone ispadanja, ali sada su ponovo ušli u lošu seriju.

Treći vezani poraz doživeli su danas u 14. kolu, u duelu sa Gentom na svom terenu. Gosti su slavili rezultatom 1-0, a gol odluke postigao je van den Brugen u 74. minutu.

Imali su gosti i jedanaesterac u prvom poluvremenu, ali Milićević nije uspeo da savlada Bajkovića sa bele tačke.

Ovo je ukupno osmi poraz Lirsa od početka sezone, ostali su na 12 bodova, a u sledećem kolu gostuju Kortrajku, za koji sve bolje igra naš Adam Marušić.