Bajko grabi ka opstanku!

subota 04.04.2015.
23:23

U Belgiji je u subotu bio aktuelan duel ''davljenika'', Serkl Briža i Lirsa. Slavili su gosti...

lierse.com
lierse.com

Ekipa Lirsa, koja je ligaški deo sezone u belgijskom šampionatu završila na poslednjoj poziciji, i dalje ima priliku da izbegne ispadanje.

Večeras su uspešno počeli plej-aut rundu protiv Serkl Briža, sa kojim će se sastati još četiri puta do kraja sezone.

Tim za koji je ponovo nastupio Boban Bajković, slavio je sa 3-2 i tako anulirao početku prednost Serkl Briža od tri boda razlike.

Domaćin je rano poveo, ali je vrlo brzo usledio preokret u režiji Velikonje i Vandersona, ali je i Bajković u finišu prvog poluvremena drugi put savladan.

Trenutak odluke dogodio se u 79. minutu, kada je Kasmi pogodio za trijumf Lirsa rezultatom 3-2.