subota 18.07.2015.
16:01

Šampion Nemačke preslišao 'Slepe miševe' u prijateljskom odmeravanju snaga u Pekingu.

Beta/AP Photo/Ted S. Warren

U reprizi finala Lige šampiona iz 2001. godine, Bavarci su danas tukli Valensiju rezultatom 4:1.

Puleni Pepa Gvardiole su poveli golom Tomasa Milera u 16. minutu igre, Rodrigo je izjednačio deset minuta kasnije, ali Miler svojim drugim golom vraća prednost Bajernu u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Nakon nepunih deset minuta igre u nastavku Tijago Alkantara je zatresao mrežu Valensije na asistenciju novajlije Daglasa Košte, a konačan rezultat postavio je Robert Levandovski u 69. minutu utakmice.

Poljak je desetak minuta ranije ušao u igru umesto dvostrukog strelca Tomasa Milera.

Zanimljivo, i Pep Gvardiola i Nuno Esprtito Santo su izvršili po osam izmena.

Golove i najzanimljivije momente sa ove utakmice odigrena na 'Ptičjem gnezdu' pogledajte u prilogu.