20:33

Još jedan derbi dana, Bajern je danas u gostima savladao Šalke rezultatom 1:3.

BETA/AP Photo/Martin Meissner

Viđena je potpuna dominacija gostiju u ovom meču.

Bajern je od prvog trenutka kontrolisao igru, i čak pri rezultatu 1:1 bilo je samo pitanje kada će postići drugi gol.

Gosti su poveli sa 1:0 preko Davida Alabe koji je šutirao sa velike udaljenosti, lopta je pogodila nekog na putu ka golu, promenila pravac i prevarila Farmana za 0:1.

Ipak, Maks Mejer uspeva da izjednači rezultat u 17. minutu, Leroj Sane ga je uposlio, Mejer je savladao Nojera za 1:1.

Od tada Bajern mnogo bolji na terenu, a prva prilika koju su iskoristili bila je u 69. minutu meča. Roben je tada centrirao, Havi Martinez je najvšio bio u skoku za 1:2.

Do kraja meča Bajern postiže još jedan gol, a strelac je bio Tomas Miler u samom finišu meča.