subota 01.04.2017.
20:19

Fudbaleri Real Sosijedada nisu uspeli da savladaju ekipu Leganjesa na svom stadionu.

EPA/Juan Herrero

U okviru 29. kola španske Primere, Sosijedad je dočekao Leganjes, a meč je završen rezultatom 1:1 (0:1).

Sosijedad je imao veći posed lopte u prvom delu igre, ali to nisu uspeli da materijalizuju.

Gosti su svoje šanse bolje koristili, te su tako u prvih 45 minuta došli i do gola. Igrao se 29. minut, kada je Leganjes poveo preko Simanovskog.

Argentinac je u stilu Frenka Lamparda, iz gotovo mrtvog ugla uspeo da prebaci Rulija i zatrese mrežu domaćina za 0:1.

To je bio i konačan rezultat prvog dela igre, a nakon osam minuta igre u nastavku domačin dolazi do poravnanja.

Odriozola je sjajno prošao po desnoj strani, ušetao se u kazneni prostor Leganjesa, zavrnuo loptu ka ivici peterca, gde se našao Huanmi koji lako vara golmana gostiju za 1:1.

Do kraja nije bilo golova, Sosijedad ostaje peti sa šest bodova manje i utakmicom više od četvrtoplasiranog Atletiko Madrida.