nedelja 22.01.2017.
19:56

Tim iz Bergama upisao i dvanaestu pobedu u sezoni i sada je za petama Interu, petoplasiranom na tabeli.

Beta/Paolo Magni/ANSA via AP Photo

U pretposlednjoj večerašnjoj utakmici 21. kola italijanske Serije A, Atalanta je na svom terenu u Bergamu savladala Sampdoriju sa 1:0.

Čovek odluke bio je Alehandro Gomez koji je u 55. minutu iskoristio jedanaesterac za domaće.

Petnaestak minuta kasnije, gosti su preko Patrika Šika imali lepu priliku za izjednačenje, nije je iskoristio i do kraja je ekipa Atalante uspešno održala minimalnu prednost.

U ekipi Sampdorije je od 51. minuta igrao i naš Filip Đuričić, ali nije uspeo da doprinese boljem rezultatu svog tima.

U pobedničkoj ekipi, Aleksandar Pešić je trijumf svog tima odgledao sa klupe za rezerve.

Izveštaj sa popodnevnih mečeva pogledajte OVDE, a večerašnji program, od 20:45h zatvaraju Roma i Kaljari.