Arsenal poveo, da li je Sančezov gol bio regularan?

subota 27.05.2017.
18:47

Četa Arsena Vengera vodi na samom startu finala FA Kupa.

EPA/GERRY PENNY

Iako je Čelsi apsolutni favorit, ponajviše zbog velikog broja kadrovskih problema sa kojima sa bori Venger, "Tobdžije" vode nakon samo pet minuta igre na "Vembliju".

Sančez je pokušao da proigra Remzija, Velšanin je bio u ofsajdu, ali lopta nije došla do njega već ju je odbrana "Plavaca" izbacila.

Lopta se vraća Sančezu, on prijemom izbacuje čitavu odbranu prvaka Engleske, izbija sam pred Kurtou i vara ga sa svega par metara.

Ipak, linijski sudija se oglasio i poništio gol. Fudbaleri Arsenala su odmah krenuli da protestuju. Glavni arbitar Entoni Tejlor je otišao do svog linijskog pomoćnika, a nakon konsultacije sa saradnikom je odlučio da pokaže na centar, Arsenal je i zvanično poveo sa 1:0.

U prilogu možete pogledati čitavu situaciju, pa procenite da li je Čelsi oštećen. Najveće pitanje je da li je Sančez prilikom prijema lopte igrao rukom.

29 Komentara

Realan tip
Saturday, 27.05.2017
21:05

Cisto da se pokaze ko je broj jedan u ligi.

Bratuska_Blueboy
20:50

Realno zaustavio loptu rukom, da je nije podigao nista se ne bi desilo, ali to nije problem fudbalera, to su greske sudija slucajne ili namerne...

20:46
BaneLFC
20:42

Nisam gledao. Ne volim Čelzi. Ovo je smešno, neverovatno da je priznat gol.

Blackmamba24
19:30

Naravno da nije regularno, a do tih 20 min sto kazes da su mogli dati 3 gola pa mogli su kad je na to uticao ovaj gol, 2 ruke

hazardinho
19:29

Nije regularno ali su nas nadigrali u poluvremenu...

Naka TZ (CFC)
19:29

Totalno lose poluvrijeme Celzija djelujemo pogubljeno nista ne ide nam kao protiv Junajteda na Old trafordu sto je bio slucaj. Nista nam ne ide od ruke nadam se da ce Konte u svlacionici malo nasavjetovat i motivisati igrace i da ce preokrenuti rezultat i osvojit Fa Kup.Ako je iko dobar motivator i stoji uz igrace i moze to da uradi to je Don Antonio.

West London
19:28

Mislim da je gol regularan,lopta se odbila od njega,obrana stoji,on iskorištava priliku i daje gol,živa utakmica,moglo je biti već 4-5 golova,Arsenal je malo bolji,ali sad jako u drugom # CFC KTBFFH

Dodaaa-ktbffh
19:28

Evo nas ko neki amateri,nadam se boljem drugom pol...

AS7
19:23

Cahill drzi Chelsea u igri,dva puta izbacuje loptu sa gol linije.Arsenal me prijatno iznenadio nakon prvih 45 minuta.

Leonida
19:21

Kako su ovaj Ozil i Beljerin precenjeni igraci ne umeju pas da dobace.Sancez najbolji igrac pl jedina svetska klasa premijer lige uz Azara.Koliko su slabi engleski timovi dokaz je to sto ke Celzi dominirao premijer ligom a totalno nadigrani od Arsenala.Smesno

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
19:20

Unistio tu odbranu jednim potezom...a carina danas kaze da je su igraci iz odbrane celsija bolji od pepea

Barca4ever
19:16
Direktor Marjanovic
19:10
19:08

Nije cisto ali arsenal daleko bolji.Matic igrac manje na terenu.

Normal one
18:58

Nije regularno,al ovih 20 minuta je Arsenal rasturio Celzi,pokazuje kako se sa njima treba igrati.Cini mi se kao da se Celzi posle titule suvise opustio..

vojin denic
18:56
Nikola RED_DEVIL
18:54

Topiii plastiku, bravo najbolji igracu PL!

AM11BZK
18:57

Objasni zašto je Celsi plastika.

Liverpulovac
18:54

Znam da je glupa fraza al jeste tako. Bilo je neregularno al je Arsenal zaslužio prednost( i do 20' je mogao dati 3 gola)