15:26

Moskovski CSKA ostvario je drugu uzastopnu pobedu u Premijer ligi Rusije, ali znatno teže nego što se očekivalo.

pfc-cska.com

Rival 'Armejcima'' bio je novajlija u ligi i poslednjeplasirani tim u dosadašnjem toku sezone, Arsenal Tula.

Gosti su pružili jak otpor ''Armejcima'', ali je na kraju favorit slavio sa 2-1. Na vodeći gol Moskovljana, čekalo se 20 minuta, kada su domaći iznudili jedanaesterac, a siguran sa bele tačke bio je Naćo.

Minimalno vođstvo su domaći sačuvali do petog minuta drugog poluvremena, kada je Zotov postigao izjednačujući gol i najavio moguće iznenađenje.

Ipak, da bodovi ostanu ekipi CSKA pobrinuo se Eremenko, pobedonosnim golom u 78. minutu.

Reprezentativac Srbije Zoran Bambi Tošić bio je u startnoj postavi ''Armejaca'', a zamenjen je u finišu meča. CSKA se ovom pobedom probio na treće mesto sa pet pobeda i dva poraza u sedam odigranih kola.