Alaves ko Palas, tandem "Baka-Baka" nastavio da melje

nedelja 17.09.2017.
14:49

"Žuta podmornica" potopila Alaves.

Fudbaleri Viljareala pobedili su danas na gostujućem terenu Alaves sa 3:0, u utakmici četvrtog kola španske lige i ostvarili drugu uzastopnu pobedu.

Dvostruki strelac bio je Sedrik Bakambu, koji je postigao golove u 32. i 62. minutu, a gol je postigao i Karlos Baka u 52. minutu.

Viljareal je posle dva vezana poraza na početku prvenstva ostvario dve uzastopne pobede i zauzima šesto mesto sa šest bodova.

Alaves je pretrpeo četvrti uzastopni poraz, bez golova je i bez bodova na poslednjem, 20. mestu na tabeli.

Alaves je sada uz Kristal Palas najgora ekipa u Evropi, bez osvojenog boda i bez ijednog datog gola.