Alaves bez Kataija šokirao Madrigal!

nedelja 27.11.2016.
13:50

Alaves zabeležio četvrtu pobedu sa klupe, dvojica naših van, jedan u timu.

Fudbaleri Alavesa priredili su veliko iznenađenje pošto su danas savladali Viljareal u gostima rezultatom 2:0 (2:0) u 13. kolu Lige Primere.

Alaves je pitanje pobednika rešio već u prvih 20 minuta pošto su golove postigli Ibai u osmom i Kamarasa u 17. minutu.

Viljareal je imao svojih prilika za gol, ali su Pato i drugovi danas bili ispod svog nivoa, a ponajviše štoper Musakio koji je očajno reagovao kod drugog gola.

U gostujućem timu, Aleksandar Katai je čitav meč proveo na klupi, na kojoj nije bilo Nenada Krstičića, dok je Aleksandar Pantić odigrao svih 90 minuta gotovo bez greške, iako je dobio žuti karton sredinom drugog poluvremena.

Viljareal je propustio priliku da ostane u borbi za vrh, pošto je ostao na 22 boda, četiri manje od Barselone koja večeras gostuje Real Sosijedudu.

Alaves je sa ovom četrvtom pobedom skočio na 13. poziciju sa 16 bodova.