Ako je Podolski dao golčinu, šta tek reći za Remzijev projektil?

utorak 09.12.2014.
21:42

Ekipa Arsenala je u prvom poluvremenu meča u Istanbulu, u stilu svog nadimka, ''artiljerijskom paljbom'' izrešetala mrežu Galatasaraja.

Beta/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Već na samom početku nas je oduševio evro-gol Lukasa Podolskog, koji je preciznim šutem iskosa sa leve strane pogodio same rašlje gola domaćih.

A onda je na scenu stupio Aron Remzi!

Prvo je u 11. minutu duplirao prednost ''Tobdžija'', da bi na isteku prvih pola sata igre, zadivio sve prave ljubitelje fudbala!

Jednostavno, lopta mu je idealno ''legla'' na nekih tridesetak metara od gola, on je raspalio po njoj i poslao je na isto mesto kao i Podolski kod prvog gola - 3:0 za Arsenal!

Pogodak koji bi svakako mogao da uđe u konkurenciju za gol godine!

I taj, kao i gol Podolskog možete da vidite OVDE.